Maitinimo šaltinio išsaugoti 15-40% elektros energijos 2.8 KW energijos taupymo energijos taupymo electicity 110-220V namuose naudoti maitinimo adapteris 110-220V


Nauja prekė

€31.94Žymos: Maitinimo Šaltinis, adapteris, Pigus energijos šaltinis, Aukštos Kokybės adapteris.

"Bet koks ginčas / Tiesioginis neigiamas grįžtamasis ryšys" prieš kontaktas reiškia "Pirkėjas blogas" !! Ir ne sveiki atvykę toks pirkėjas !! Prašome eiti toli !! ( Nes verslas yra bendradarbiavimas ,o ne kovoti viena kitai ) .

Jei apsaugos metu veikia daugiau ,kreipkitės pratęsti laiką ,

jei yra problema, rastas ,prašome susisiekti išspręsti draugiškas būdas .

Pardavimo taškas produkto :

1. 40% energijos taupymo režimas ;

2. energijos taupymo režimas ;

3. sumažinti srovę ;

Šis produktas yra pagamintas teorija "galios išlyginimo arba galios kompensavimo" .

Į "indukcinis elektros prietaisas" yra efektyviausias produktų ir sutaupyti elektros šio produkto . Jie yra Oro kondicionierius , šaldytuvas , skalbimo mašina , dienos šviesos lempos ( su Vibracijos konverterį ) ir kai kuriuos elektros prietaisus su varikliu.

28000W , gali max parama galios iki 28000W .Galite išsaugoti galios iki 15-40%.

Tinka Naudoti Namuose ar Biure .

KAIP TAI VEIKIA

GALIA užsklandos naudoti valstybės meno elektros technologijų aktyviai stebėti ir gerinti galios koeficientas savo namų / biuro prietaisai, I n be to, pažangi technologija optimizuoja įtampos ir srovės poreikius, taip sumažindama aktyvios galios / KwH reikalauja ir pasiekia net iki 35% sutaupyti jūsų elektros sąskaitą, ji taip pat veikia kaip įtampos stabilizatorius pagal saugoti energiją apie 10 sekundžių ir todėl prekes krovinio nuolatinė įtampa per momentinį galios šuolių, o tai savo ruožtu rezultatus ilgesnis tarnavimo laikas apie elektros prietaisus.

Šis prietaisas veikia koreguojant galios koeficientas elektros energijos tiekimo į savo namus. Už jį dirbti optimaliai, jis turi būti įrengtas kaip įmanoma arčiau, kad opint įrašo savo elektros energijos tiekimo, kad būtų galima aptikti visas apkrovas prieš skaitiklį ir reguliuoti galia veiksnys, todėl, jeigu ji yra instalied per toli žemyn į grandinę, ji negalės turėti įtakos elektros tiekimo prie kitų prietaisų prieš jį.

- Efektyviausias indukcinis imtuvai (pvz., Mators, transformatoriai, dienos šviesos apšvietimas ir pan.)

- Sumažina bangų formos iškraipymų.

- Apsaugos nuo viršįtampių.

Bandymo būdu :

Prijunkite srovės matuoklis į savo lizdą .

Ir plug šiuo užsklanda , tuo pačiu metu, jums bus pamatyti dabartinis indekso skaitiklio bus sumažinti .

Savybės: Lengva naudoti , maintenence nemokamai .Tiesiog prijunkite užsklanda į elektros lizdą, artimiausia metro, vieno signalo fazės namų reikia turėti vieną Energijos Taupymo režimas. Jis naudoja šiuolaikines elektros technologijų aktyviai stebėti ir gerinti galios koeficientas elektros prietaisai ,kostiumas už namų ar biuro. Technologija optimizuoja įtampos ir srovės poreikius ir sumažinti aktyvaus energijos poreikius ,sumažinti elektros sąskaitas iki 15-40%. Ilgą laiką naudosite ,tuo geresnis rezultatas, jūs galite turėti . Bent vieną / dvi mėnesį buvo rezultatas po naudojant šį prietaisą . Sumažintas elektros perkaitimo ir gerinti taupymo nuoseklumą ,taip, kad prailginti savo prietaisai. Norma Įtampa: 110 V - 250 V 50 Hz / 60 Hz (tinka visam pasaulyje). Darbinė temperatūra: -15 ° c iki 60 ° c temperatūroje. Vienfazis modelis. Naudokite vieną Energijos Taupymo kiekvieną 28,000 vatų.

Super pažangių skaitmeninių energijos taupymo įranga.

Saugoti aplinką, prietaisai ir pratęsti savo gyvenimą.

Pakavimas :

1 x Energijos Taupymo režimas

UK ir AS šalyse, mes įdėti adapteris, kaip nurodyta toliau :

Pakuotės Dydis 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Prekės Pavadinimas Kan.Padaryti
Naudojimas įtampa stablize
Modelio Numeris 28kw
Kištuko Tipas JAV, ES
Kilmės vieta Guangdong, Kinija (Žemyninė)
Išėjimo Tipas AC
Maksimali Galia 28000W
Jungtis Prijungti

Parašyti atsiliepimą

Maitinimo šaltinio išsaugoti 15-40% elektros energijos 2.8 KW energijos taupymo energijos taupymo electicity 110-220V namuose naudoti maitinimo adapteris 110-220V

Maitinimo šaltinio išsaugoti 15-40% elektros energijos 2.8 KW energijos taupymo energijos taupymo electicity 110-220V namuose naudoti maitinimo adapteris 110-220V

Panašūs produktai